Кафе – галерея “МАСКА”

Кафе – галерея “МАСКА”

Кафе – галерея “МАСКА” знаходиться за адресою:

м. Луцьк, вул. Драгоманова, буд. 11 б

Бажаєте спробувати шматочок справжньої італійської піци? Поринути у світ вишуканості та незабутніх вражень? Кафе-піцерія МАСКА у Луцьку гостинно відкриває для Вас двері в сонячну та привітну Італію. Зручне розташування в історичній частині міста Луцька та затишний інтер’єр у венеціанському стилі – складові Вашого комфортного відпочинку.
Адже, у нас, вперше у Луцьку, маєте унікальну можливість скуштувати смачну та ароматну піцу, яка випікається в оригінальній італійський печі на дровах.

Справжня європейська та італійська кухні порадують кожного відвідувача смачними та вишуканими стравами, які виготовляються лише з оригінальних італійських продуктів. Інгредієнти, починаючи з муки, сиру, а закінчуючи оливковою олією. Привітні офіціанти допоможуть у виборі страв та забезпечать Вам хороший настрій!

Відсвяткувати незабутній банкет, ювілеї, дні народження та інші свята Ви можете в одному з 2 залів нашого закладу. На першому поверсі розміщено зал піцерії, на другому – просторий зал кафе.

Атмосфера вишуканого свята гарантована кожному гостю. З терас піцерії розгортається неперевершений краєвид на Старе місто та символ Луцька – величний Замок Любарта.
Кафе-піцерія Маска – вишукане місце, де смачні страви та венеціанський інтер’єр, нагадують про далеку Італію, а незабутній вигляд за вікном – історичне минуле нашого міста!

 

 

 

 

 

 

 


Коментування через FaceBook: коментарів

Ще ніхто не коментував через сайт.

Ваш відгук

,