Піцерія “PRESTO PIZZA”

Піцерія “PRESTO PIZZA”

Піцерія «PRESTO PIZZA» знаходиться за адресою:
м. Луцьк, вул. Кравчука 48А
Телефон: 38(095)9318585
Піцерія працює з щодня з 09.00 до 23.00.

 

«PRESTO PIZZA» – заклад, де поєднується формат швидкого та якісного харчування. Це піцерія, де активне обслуговування не впливає на якість смаку. Це найкраще місце як для тих, хто економить свій час, так і для тих, хто цінує якісну кухню.

Для виготовлення піци ми використовуємо лише свіжі продукти. Саме це і є запорукою відмінного смаку наших страв. Яку піцу Ви б не замовили, будьте впевнені, що найапетитніша, найсвіжіша і найсмачніша італійська піца на тонкому тісті буде на вашому столі.

Асортимент «PRESTO PIZZA» достатньо широкий. В меню представлено більше 20 видів піци, також є можливість скласти піцу особисто, використовуючи запропоновані додатки. Крім піци «PRESTO PIZZA» пропонує японські суші, пасту, салати, а також перші страви та десерти. А для маленьких гурманів ми пропонуємо дитячу піцу усього за 7 грн. та сік за 3 грн. Щодня «PRESTO PIZZA» запрошує Вас на комплексні обіди усього за 20 грн.

Для тих, хто хоче насолодитись нашими стравами, не виходячи з дому чи офісу, ми відкрили службу доставки на 33-ій і 40-ий квартали! Зробити замовлення дуже просто: оберіть піцу або суші з меню і зробіть замовлення за телефоном: (095) 931 85 85.

Доставка -лише 5 грн., а при замовленні на суму від 100 грн. – доставка безкоштовна.

 

 


Коментування через FaceBook: коментарів

1 коментар

  1. Серий 04 грудня 2013 року р. о 20:10 #

    А чо доставка на 33-ій і 40-ий квартали?? Вони мені піцу на ГПЗ возять, бомба

Ваш відгук

,