Ресторан “Замкова вежа”

Ресторан “Замкова вежа”

Ресторан “Замкова вежа” знаходиться за адресою:

Луцький р-н, с. Усичі, траса Луцьк-Устилуг (15 км. від Луцька)

Телефон: (050) 714-04-18

Ресторан працює цілодобово.

Це чудове місце для проведення заходів будь-якого формату:
— бенкети та фуршети (зал на 30 осіб на 1-му поверсі та бенкетний зал на 40 осіб на 2-му)
— корпоративні вечірки, ділові зустрічі (зал для переговорів на 12 осіб з винним погребом та пічкою)
— ювілеї, весілля, конференції (зал на 100 осіб).
Влітку на Вас гостей чекають дворівневі бесідки, мангал з виноградною бесідкою на 40 гостей, два танцмайданчики, старовинні оглядові вежі.

Родзинкою закладу є інтелектуальні вечори. Кожної п`ятниці починаючи з 19:00 Ви можете насолодитися класичними, джазовими, національними композиціями у виконанні квартету «Ярило».

 

 

 


Коментування через FaceBook: коментарів

1 коментар

  1. Наречена 03 листопада 2014 року р. о 23:01 #

    Святкували влітку весілля в Замковій Вежі. Хочу поділитися своїми враженнями як колишньої нареченої для того, щоб майбутні молодятка, зайшовши на цю сторінку ще 5 раз подумали чи обирати цей заклад для найважливішої у своєму житті події. Нас, напевно як і всіх інших, дуже привабила територія та інфраструктура цього закладу. І дійсно – картинка для гостей була просто розкішна, особливо під час виїзної церемонії (незважаючи на те, що попередньо працівники цього закладу ледь не зірвали нам її), також на території можна зробити гарні фото. Також плюсом цього закладу є досить непогана кухня. Далі про найголовніше. Родзинкою цього закладу безперечно є його адміністратор – Наталя Степанівна, яка до дня вашого весілля, вибачте на слові, ледь не в попу вас цілує, розповідаючи про переваги ЗВ і як тут все буде у вас гарно і що вона буде ледь не розпорядницею вашого свята та вирішить будь-які питання, до того моменту як ви дасте нормальний завдаток або половину грошей за весілля. Звертаю Вашу увагу на те, що відразу узгоджуйте форму розрахунку, конкретно суми, дати і дні та всі інші важливі деталі (по можливості зафіксуйте письмово або в інший спосіб). Для прикладу, саме в ході святкування весілля «турботлива» адміністраторша погрожувала нам його зупинити та з тим же підходила до батьків молодят, щоб ми під час святкування повністю розрахувались, не дивлячись на те, що до його проведення ми внесли половину суми. Ні в якому разі не розраховуйтесь повністю із закладом до початку святкування, бо інакше ризикуєте залишитись із своїми проблемами (та проблемами закладу) на одинці. Так, в день весілля ви навіть не допроситесь зайвого бокала для шампанського на церемонію, бо мовляв ми ж так не домовлялись. До речі, як в кінці весілля вивезли святковий торт, то тарілки для нього розносили старші дружки. Окрім цього, не дивуйтесь, якщо ви випадково довідаєтесь, що в день вашого весілля в ЗВ може бути ще одне, а можливо навіть не довідаєтесь, бо на думку адміністратора це не є важливо, а територія дозволяє зробити так, щоб ані гості не пересікались, ані молодята між собою. Що, повірте мені, як людині яка святкувала там весілля, є абсурдом – територія маленька, кухня одна і на все весілля в 100 чоловік лише 4 офіціантки. До речі про офіціанток. Це взагалі щось – особливо чорненька Олена. Коли одного разу ми домовились про зустріч ввечері, то адміністратор взагалі поїхала в місто по своїм справам, а ця типу «заступник адміністратора» Олена ледь на ногах стояла, язиком слова не могла нормально вимовити. Якщо зал прикрашають не їхні люди, яких вони радять, то прийдеться заплатити немалу суму за використання електрики. Також є ряд інших цікавих (ідіотських)послуг, які не пасують інфраструктурі такого закладу. Я рахую, що це просто забиваються кошти, які потім дерибаняться офіціантками та адміністратором.
    Підсумовуючи, хочу порадити для тих, хто обрав даний заклад, готуйтесь до хамського відношення офіціанток, які взагалі не контролюються адміністратором, до ряду проблем і незручностей зі сторони обслуговуючого персоналу, які можуть виникнути на рівному місці. У нас молодят все весілля пройшло на нервах, бо постійно приходилось усе контролювати, робити зауваження, навіть доводилось підвищувати добре голос, шукати адміністратора, тощо. Вам необхідна на весіллі своя жорстка людина, яка б контролювала весь процес та не допустила незручностей, нервувань та інших негативних речей для гостей та молодят.
    Хотілося б щоб цей відгук прочитали власники Замкової Вежі та вжили негайних заходів поки імідж цього закладу не упав до рівня пивнушки. Радила б у першу чергу розігнати адміністратора з офіціантками.

Ваш відгук

,